W`s Stavanger Thermal Jacket

Velg Variant

W`s Stavanger Thermal Jacket

Ergonomisk designet jakke! Stavanger Jacket er en figursydd komprimerbar jakke som er lett og smidig samtidig som den holder deg varm. Jakken kan pakkes ned raskt i sn egen lomme når den ikke brukes. Ytterstoffet har vannavisende effekt og en pustende effekt på 1000g/m2


Priser
Antall 25
Pris/stk 1512,00
Alle priser er eks moms. Levert fob Greåker. Andre frakt kostnader kan tilkomme, spør oss om tilbud for full kostnadsoversikt.Totalprofil AS selger kun til næringslivet, offentlige og organisasjoner. Andre minimums antall en oppgitt på nettsiden kan forekomme.Det tas forbehold om feil i prissettingen på nettsiden.
   Alltid personlig service med gjennomgang av ønsket bestilling.
   Du får alltid en korrektur før bestillingen blir bindende.

Beregn pris

Antall
Storlek Antall
XS
S
M
L
XL
XXL
Produktfarge

Navy/graphite


Total pris
kr


Prisspesifikasjon
Spør oss om produktet

st

   69 14 11 44
   total@totalprofil.no



Stormtech®

I British Colombia, Canada 1977, begynte Blake Annable å produsere tekniske klær. I dag er Stormtech kjent for meget høy kvalitet og design. Plaggene er utviklet og testet i Canadas tøffe klima. Man bruker de beste materialene for å møte de strenge kravene som vær og vind stillet til et plagg. Stormtech?s kolleksjon består av tekniske og innovative jakker, tennisskjorter, t-skjorter og bukser. Alt med fokus på tidsriktige modeller med høy funksjonalitet.


Vis samtlige produkter fra Stormtech®
Artikkelnummer AFP-2W_Navy/Graphite
Kvinner/Menn Sortiment
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva.
Lagersaldo XS Expresslager: 0 st | Europalager: 0 st
Lagersaldo S Expresslager: 1 st | Europalager: 379 st
Lagersaldo M Expresslager: 0 st | Europalager: 595 st
Lagersaldo L Expresslager: 0 st | Europalager: 336 st
Lagersaldo XL Expresslager: 0 st | Europalager: 141 st
Lagersaldo XXL Expresslager: 0 st | Europalager: 4 st