Am Supreme Stretch Polo Wmn

Velg Variant

Am Supreme Stretch Polo Wmn

Supreme Stretch-poloen er laget av 95 % økologisk, langfibret bomull og 5 % elastan i en klassisk piquékvalitet. De ribbestrikkede ermene, den ribbestrikkede kragen, sidesplittene og den bredere knappestolpen gir poloen et svært klassisk og velkledd uttrykk. De ribbestrikkede ermene og den ribbestrikkede kragen har en subtil jacquardstrikket detalj. Stoffet er dobbelt forhåndskrympet, enzymvasket og har fått en silikonbehandling for å sikre en slitesterk kvalitet og en myk følelse.


Priser
Antall 25
Pris/stk 400,00
Alle priser er eks moms. Levert fob Greåker. Andre frakt kostnader kan tilkomme, spør oss om tilbud for full kostnadsoversikt.Totalprofil AS selger kun til næringslivet, offentlige og organisasjoner. Andre minimums antall en oppgitt på nettsiden kan forekomme.Det tas forbehold om feil i prissettingen på nettsiden.
   Alltid personlig service med gjennomgang av ønsket bestilling.
   Du får alltid en korrektur før bestillingen blir bindende.

Beregn pris

Antall
Størrelser Antall
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
Merking
Produktfarge

White


Total pris
kr


Prisspesifikasjon
Spør oss om produktet

st

   69 14 11 44
   total@totalprofil.no



Harvest

Det er over 50 år siden den amerikanske baseballhelten James Harvest avsluttet sin 11 år lange karriere, men hans navn lever videre. Siden 1988 har James Harvest Sportswear tekstilkolleksjon hjulpet tusenvis av bedrifter med å skape god lagånd!


Vis samtlige produkter fra Harvest
Artikkelnummer 2125042-100
Leveringstid 3
Modell Female
Opprinnelsesland India
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
Lagersaldo XS 0 st
Lagersaldo S 0 st
Lagersaldo M 0 st
Lagersaldo L 0 st
Lagersaldo XL 0 st
Lagersaldo XXL 0 st
Lagersaldo 3XL 0 st